Skip to Content

Kariera

 

Obszary naszej działalności

Sprzedaż i obsługa klienta
Pomagając naszym klientom w wyborze odpowiedniego dla nich produktu lub tworząc zupełnie nowy rodzaj planu, osobiście przekonasz się, w jaki sposób Twoja praca przyczynia się do tworzenia lojalności naszych klientów oraz zwiększenia dochodów z naszej działalności.

Marketing
Od analizy trendów popytu po tworzenie strategii marketingowych, znajdziesz wiele okazji do rozwijania swoich umiejętności.

Profesjonalna obsługa
Do Twoich codziennych zadań należeć będzie praktyczne wykorzystanie technologii operacyjnej, zrozumienie jej ekonomicznego znaczenia dla naszych klientów biznesowych oraz zapewnianie jej sprawnego działania.

Sieć
Dołącz do nas w roli architekta, projektanta lub kierownika projektów, a Twoją misją stanie się przewidywanie zmian zachodzących w technologii oraz sposobie jej wykorzystania, wdrażanie technologii nowej generacji, np. światłowodów oraz budowa i obsługa sieci o wysokiej wydajności.

Innowacja i perspektywy
Przyłącz się do naszego zespołu, a zagwarantujemy Ci pełne wykorzystanie Twoich zdolności innowacyjnych – począwszy od prac badawczo-rozwojowych, na architekturze sieci skończywszy.

 

Multimedia

Rozwijaj swoją karierę z nami, a wkrótce zaczniesz tworzyć zróżnicowane treści, które nasi klienci pokochają. Udostępniamy naszym klientom filmy, muzykę, sport, gry, wiadomości i nie tylko …

 

Systemy informatyczne
Zostań częścią zespołu dostarczającego nowe usługi, takie jak telewizja cyfrowa, czy video na życzenie.

Funkcje wsparcia
Możesz wybrać HR, audyt, kontroling, komunikację, PR, zakupy, dział prawny … lista jest długa.

 

Pracując z nami

  • zostaniesz ekspertem w swojej dziedzinie
  • spotkasz liderów, którzy pomogą Ci w karierze zawodowej
  • znajdziesz się w międzynarodowym otoczeniu zarówno w Polsce, jak i dzięki mobilności międzynarodowej - na świecie
  • zapewnisz sobie rozwój i szkolenia
  • możesz liczyć na kreatywne i innowacyjne środowisko pracy oraz intelektualne wyzwania
  • uzyskasz wsparcie Orange Community dla swoich działań społecznych i charytatywnych
  • podzielisz się swoimi pasjami w Orange Passion
  • weźmiesz udział w projektach Fundacji Orange

 

Znajdź swoją perspektywę
Orange Polska jest organizatorem ogólnopolskiego programu edukacyjnego skierowanego do studentów uczelni technicznych i ekonomicznych – Twoja Perspektywa. Udział w programie pomaga rozwijać umiejętności, ważne z punktu widzenia rynku pracy oraz poznać możliwości rozwoju zawodowego w branży telekomunikacyjnej oraz IT.
Twoja Perspektywa to prowadzone przez praktyków z Orange Polska warsztaty na 18 uczelniach w Polsce, ogólnopolski konkurs z nagrodą główną w wysokości 10 tys. zł, Program Ambasadorski oraz Studenckie Kluby Orange w Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku i Warszawie.
Więcej o programie Twoja Perspektywa znajdziesz na www.twojaperspektywa.pl oraz na profilu założonym przez studentów na Facebooku http://pl-pl.facebook.com/pages/Twoja-Perspektywa/107622972615166